MTI - Poznań

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na  w/w  targach.

Pawilon  nr 5   stoisko nr 36

Włoska doskonałość na świecie

Od ponad trzydziestu lat Aquatechnik produkuje i dystrybuuje systemy hydrauliczne, grzewcze, klimatyzacyjne, mechaniczne i sprężonego powietrza do zastosowań cywilnych i przemysłowych.
Zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Magnago (MI), składają się z szeregu działów zajmujących się różnymi procesami produkcyjnymi: formowaniem wtryskowym, wytłaczaniem i powlekaniem rur, spienianiem PUR, montażem części specjalnych (kolektorów); wszystkie wspierane przez dział umożliwiający produkcję sprzętu i narzędzi niezbędnych do przetwarzania różnych systemów.
Firmę uzupełniają laboratoria i centrum badawcze, które wraz z wysokim poziomem innowacyjności zapewniają wysoką jakość i standardy produkcji.
Sieć sprzedaży, składająca się z wyspecjalizowanego personelu i wybranych dystrybutorów, gwarantuje skonsolidowaną i szeroką obecność zarówno we Włoszech, jak i za granicą, zapewniając sprzedaż i obsługę posprzedażną na poziomie międzynarodowym.
Zawsze zwracając uwagę na innowacje i nowe wymagania budowlane, Aquatechnik opracował z czasem zintegrowany i kompletny system rur, kształtek, komponentów i elementów specjalnych, zdolny do zaspokojenia najszerszego zakresu wymagań w zakresie realizacji systemów wodnych, tradycyjnego lub promiennikowego ogrzewania panelowego oraz systemów ciepłowniczych / chłodniczych.
Nasza przyszłość to innowacje, badania i chęć patrzenia w przyszłość.

Struktura grupy :